Zadzwoń do nas: 34 325 80 08 | 502 571 528

O nas

michael jasmund m vEaZizd2s unsplash scaled

INPROBUD – 33 lata doświadczenia!

INPROBUD – 33 lata doświadczenia W naszej ofercie znajdziecie Państwo gont bitumiczny i papy termozgrzewalne nawierzchniowe, podkładowe oraz specjalne renomowanych, światowych producentów. Jako bezpośredni importer firm MIDA i BÖRNER możemy zaproponować wyjątkowe warunki nie tylko dla klientów indywidualnych ale przede wszystkim dla partnerów handlowych, hurtowni, składów budowlanych oraz wykonawców. Oferujemy również blachy dachówkowe, trapezowe, modułowe, płaskie, dachówki cementowe i ceramiczne, rynny PCV i metalowe, okna dachowe i wyłazy oraz wszelkiego rodzaju akcesoria dachowe.

Historia

Firma INPROBUD powstała w 1991 roku. Początek działalności to wykonawstwo robót budowlano-montażowych. Od 1992 r. firma prowadzi również działalność handlową. W roku 1995 skupiliśmy się wyłącznie na działalności handlowej i do dziś profesjonalnie obsługujemy klientów poszukujących wysokiej jakości pokryć dachowych

ryunosuke kikuno Mu9uo42SXEY unsplash scaled

W związku z wieloletnią działalnością usługowo-handlową, firma Inprobud może pochwalić się licznymi udanymi inwestycjami, współpracą z najlepszymi fachowcami w branży dekarskiej oraz ogromnym zadowoleniem swoich klientów.

Zapisz się do naszego newslettera.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.